جستجو بر اساس

نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در شهرک چیتگر

خرید آپارتمان در شهرک چیتگر

بسیاری از افراد، منطقه 22 تهران را با نام شهرک چیتگر میشناسند؛ شهرک چیتگر را باید ازجمله قدیمی ترین محله های این منطقه دانست که همواره مقصدی محبوب برای سکونت و سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 بشمار میرود. یکی از اصلی ترین علل محبوبیت خرید آپارتمان در شهرک چیتگر را میتوان آب و هوای مناسب این محله دانست چراکه شهرک چیتگر در کنار پارک جنگلی چیتگر واقع شده است. علاوه بر آن دسترسی مناسب به بزرگراه خرازی و همدانی ازجمله دیگر علل محبوبیت خرید آپارتمان در شهرک چیتگر تهران بشمار میرود.

اگر به دنبال خرید آپارتمان شهرک چیتگر هستید، باید بدانید شما با تنوع سازه در این شهرک مواجه خواهید شد چراکه در سال های اخیر انواع برج و آپارتمان در شهرک چیتگر احداث شده اند.

قیمت آپارتمان در شهرک چیتگر

همانطور که گفته شد در زمان خرید آپارتمان در شهرک مسکونی چیتگر، شما با تنوع سازه مواجه خواهید شد، قیمت گذاری آپارتمان های این منطقه نیز بسیار بستگی به نوع سازه دارد علاوه بر آن قیمت آپارتمان در چیتگر منطقه 22، بستگی به سن سازه، موقعیت مکانی و امکانات آن نیز دارد. بطور تقریبی قیمت آپارتمان 50 متری در چیتگر را میتوان حدود متری 10 میلیون تومان در نظر داشته باشید که البته خیلی بستگی به موقعیت مکانی سازه دارد.

جدید ترین قیمت خرید خانه و آپارتمان نوساز و چند سال ساخت در متراژهای 60، 70، 80، 90، 100، 120 و 135 متری در شهرک چیتگر منطقه 22 و قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر را میتوانید در میان آگهی های املاک ساعی مشاهده کنید.