جستجو بر اساس

نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در شهرک گلستان (راه آهن)

خرید آپارتمان در شهرک گلستان (راه آهن)

شهرک گلستان (راه آهن) یکی از مناطق مسکونی شهر تهران است که در شمال شرقی این شهر واقع شده است. این شهرک در مجاورت بزرگراه شهید یاسینی، بزرگراه شهید باقری و بزرگراه امام علی قرار دارد و دسترسی خوبی به سایر نقاط شهر دارد. شهرک گلستان (راه آهن) دارای امکانات رفاهی و تجاری مناسبی است و از نظر موقعیت مکانی نیز مناسب است. به همین دلیل، خرید آپارتمان در شهرک گلستان تهران از جمله گزینه های محبوب برای متقاضیان خرید مسکن در تهران است؛ البته اجاره آپارتمان در شهرک گلستان نیز ازجمله گزینه های مقرون بصرفه برای سکونت در این محله خوش آب و هوا بشمار میرود. تنوع سازه در این منطقه سبب شده تا دست شما برای خرید آپارتمان شهرک راه آهن باز باشد و بتوانید با هر سلیقه ای ملک مد نظر خود را جستجو کنید.

خرید آپارتمان در شهرک گلستان

خرید آپارتمان در شهرک راه آهن تهران

همانطور که گفته شد، در زمان خرید سازه در شهرک راه آهن شما با انواع متفاوتی از سازه مواجه خواهید شد که مطابق سلیقه خود میتوانید سازه مد نظرتان را پیدا کنید. البته بطور مثال قیمت خانه ویلایی در شهرک گلستان ممکن است با خرید یک واحد آپارتمان در این شهرک متفاوت باشد. اما بطور کلی قیمت خانه شهرک گلستان، نسبت به محله های شمالی کلانشهر تهران مناسب تر است و باتوجه به گزینه های پیش خرید آپارتمان در شهرک راه آهن، باید بگوییم با هر بودجه ای در این محله میتوانید صاحب خانه شوید.

قیمت آپارتمان در شهرک گلستان منطقه 22

قیمت خرید آپارتمان و خانه در شهرک گلستان (راه آهن) با توجه به عوامل مختلفی مانند متراژ، موقعیت قرارگیری، امکانات و سن بنا متفاوت است. از آنجایی که شهرک راه آهن به دریاچه چیتگر نزدیک است، سازه هایی که در اطراف آپارتمان های دریاچه چیتگر واقع شده اند، گران تر خواهند بود، به همین جهت موقعیت مکانی سازه مد نظرتان، تاثیر بسزایی در قیمت گذاری آن خواهد داشت.

به طور کلی، قیمت خانه ویلایی در شهرک گلستان نسبت به آپارتمان بسیار متغیر میباشد. شما برای خرید آپارتمان در شهرک گلستان چیتگر به بودجه 800 الی 200 میلیون تومان نیاز خواهید داشت. قیمت خرید خانه و آپارتمان در شهرک گلستان (راه آهن) در سال 1402 به شرح زیر است:

  • قیمت خرید خانه 100 متری در شهرک گلستان (راه آهن): بین 800 تا 1100 میلیون تومان
  • قیمت خرید آپارتمان 120 متری در شهرک گلستان (راه آهن): بین 1000 تا 1500 میلیون تومان

مزایای خرید خانه در شهرک گلستان (راه آهن)

بطور کلی قیمت خرید آپارتمان در شهرک راه آهن، باتوجه به مزایا و امکاناتی که برای ساکنین خود فراهم کرده، بسیار مناسب و گزینه ای مقرون بصرفه جهت سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 بشمار میرود؛ از جمله مزایای خرید خانه در شهرک گلستان (راه آهن) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مناسب
  • امکانات رفاهی و تجاری مناسب
  • دسترسی مناسب به سایر نقاط شهر

امکانات اطراف شهرک راه آهن

شهرک گلستان (راه آهن) دارای امکانات رفاهی و تجاری مناسبی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بیمارستان ها: بیمارستان ولیعصر شهرک یاس
  • مراکز خرید: مرکز خرید گلستان، مرکز خرید یاس و مرکز خرید فدک
  • مدارس: مدرسه ابتدایی شهید مطهری، مدرسه راهنمایی حجاب و دیگر مدارس دبیرستانی
  • پارک ها و فضای سبز: بوستان زنبق، پارک میدان اتریش، بوستان مخصوص بانوان و بوستان اختصاصی توانخواهان

شهرک گلستان (راه آهن) یکی از مناطق مسکونی مناسب در تهران است که از نظر موقعیت مکانی، امکانات رفاهی و تجاری و قیمت مناسب، گزینه مناسبی برای متقاضیان خرید مسکن در این شهر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید و فروش آپارتمان در شهرک راه آهن با مشاورین املاک ساعی در تماس باشید.