جستجو بر اساس

نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

پیش خرید آپارتمان در کوهک منطقه 22

پیش خرید آپارتمان در کوهک

کوهک ازجمله محله های منطقه 22 بشمار میرود که امکانات و دسترسی های مناسبی را در اختیار ساکنین خود قرار داده است؛ از آنجایی که محله کوهک در موقعیت مکانی مناسبی واقع شده، نظر سرمایه گذاران ملکی را به خود جلب کرده است و بسیاری از سرمایه داران این روزها به دنبال ساخت برج در کوهک میباشند.

انواع معاملات ملکی را میتوانید در کوهک چیتگر مشاهده کنید یکی از معاملات ملکی که بسیاری از افراد را صاحب خانه کرده، پیش خرید آپارتمان در کوهک بشمار میرود. البته این گزینه در کنار خرید آپارتمان کوهک قرار گرفته و همچنان خرید و اجاره آپارتمان در کوهک چیتگر نیز به چشم میخورد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پیش خرید آپارتمان کوهک، به مشاوران برتر و فعال منطقه 22 مراجعه کنید؛ مجموعه ساعی ازجمله مجموعه های فعال در این منطقه هستند که میتوانند به خوبی شما را با تمام پروژه های پیش خرید کوهک آشنا کنند.

پروژه های پیش خرید در کوهک

ازجمله گزینه های پیش خرید آپارتمان در کوهک میتوان به پروژه های شمیم رحمت، کاران و بانک ملی کوهک اشاره کرد. تمام این پروژه ها هم اکنون در مرحله پیش خرید قرار داشته و بطور میانگین قیمت آنها از حدود متری 45 میلیون تومان میباشد. البته باتوجه به نرخ تورم و نواسانات بازار مسکن، نمیتوان قیمت دقیقی را ارائه داد و بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در جهت قیمت پیش خرید آپارتمان های کوهک، با مشاورین فعال منطقه در تماس باشید.