املاک ساعی>پیش خرید

جستجو بر اساس

نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

پیش خرید خانه و آپارتمان های منطقه 22

پیش خرید منطقه 22

مشاورین املاک ساعی با پتانسیلی که منطقه 22 تهران بعنوان یکی از قطب های مهم سرمایه گذاری، امکان خرید خانه از دم قسط را فراهم کرده، اقدام به انتشار فایل های آپارتمانی جهت پیش خرید منطقه 22 کرده اند.

امکان ثبت نام و پذیره نویسی در پروژه های نوسازی که پیش خرید منطقه 22 با پرداخت پیش پرداخت و واریز اقساط بلند مدت برای عموم مردم و سرمایه گذاران آزاد بوده و در محله های مختلف منطقه 22 نیز موجود می باشد.

پیش خرید آپارتمان های منطقه 22 بطور معمول شامل واریز پیش پرداخت، خرید امتیاز و سهام، خرید تراکم و پرداخت اقساط ماهانه خواهد بود.

قیمت پیش خرید آپارتمان در منطقه 22

بهترین راه جهت استعلام قیمت پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 تماس مستقیم با دفتر و یا مدیریت املاک ساعی، بعنوان بهترین مشاور املاک منطقه 22 است. اما این امکان نیز فراهم شده تا شما با استفاده از فیلتر جستجوی پیشرفته سایت قیمت پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 را در محله های مختلف و با معیارهای خود استعلام بگیرید.

پیش خرید آپارتمان 60 متری در منطقه 22

افزایش تورم و ریسک سرمایه گذاری بدلیل رکود اقتصادی و مخصوصا در حوزه مسکن و املاک باعث شده تا پیش خرید آپارتمان 60 متری در منطقه 22 رونق بیشتری داشته و متقاضیان بیشتری نیز داشته باشد. لذا خود سازندگان و تعاونی های مسکن منطقه 22 نیز با ایجاد تنوع در نقشه های ساختمانی و افزایش تعداد واحدهای 60 متری، به پیش خرید آپارتمان 60 متری در منطقه 22 کمک شایانی کرده اند.

همانطور که در آگهی های پیش خرید منطقه 22 و نیز پروژه های منطقه 22 رویت می کنید، متراژ بیشتر پروژه های نوساز از 60 متر شروع شده و خریداران ملزم به خرید سهام های 30 متری هستند. بنابراین قیمت پیش خرید آپارتمان های 60 متری در منطقه 22، از مجموع خرید دو امتیاز 30 متری مشخص شده است. البته با گذشت زمان و پیشرفت این منطقه، خرید آپارتمان در منطقه 22 نیز مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد را صاحب خانه کرده برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد آپارتمان های منطقه 22 با املاک ساعی در تماس باشید.